Autor:

Marcin Osmańczyk

Utworzono:

29.08.2017

Piłkarski dramat. Dnia 27.08 na boisku przy ulicy sportowej w Bytomiu, drużyna PTS-u Rodła Górniki przyjmowała u siebie przeciwników z Rept. Mecz nazywany był ' Małymi derbami '. Atmosfera przed meczem była gorąca, zawodnicy już kilka godzin przed spotkaniem analizowali taktykę ustalaną przez trenera. Godzina 17, stadion zapełniony do ostatniego miejsca. Sędzia rozpoczyna mecz. Drużyna Rodła cofnięta-jakby trochę przestraszona. Do pierwszej połowy przegrywaliśmy 0:1 po bramce z rzutu rożnego. Mocna wymiana słów w szatni - widać było efekty. W 55 minucie doczekaliśmy bramki dla gospodarzy. Efektownym strzałem popisał się nasz napastnik. Niestety znowu byliśmy bardzo nieskuteczni. Ostatnia akcja meczu, 93 minuta i... gol dla przeciwników. Schodzimy z boiska z opuszczonymi głowami i czekamy na środowy mecz z NIKPOLEM RUDA ŚLĄSKA.