Utworzono:

31.08.2017

Gra błędów
W środku tygodnia nadchodzi czas na 3 kolejkę bytomskiej b-klasy. Udajemy się w niej na wyjazd na boisko do Brzezin śląskich aby zmierzyć się z nowo powstałą druzyna KS NIK POL RUDA ŚL. Zaczynamy.
W pierwszych minutach gospodarze wyraźnie przycisnęli bo już w pierwszej akcji meczu wywalczyli rzut rożny i oddali strzał. Nasi napastnicy gościli kilka razy pod bramką przeciwnika lecz za każdym razem górą był bramkarz. Do przerwy 0:0. W sytuacjach 100% 3-0 plus powinien zostać podyktowany rzut karny.
Na druga połowę zmieniany nieco plany taktyczne które przynoszą skutek. Po fenomenalnym podaniu i świetnym dryblingu akcje sam na sam wykańcza Michał Biernacki (2 występ w I drużynie)! 18-nasto latek z zimną krwią pokonuje bramkarza. Kilka minut później nasz golkiper popełnia koszmarny błąd podając we własnym polu karnym piłkę pod nogi przeciwnika i tracimy prowadzenie. Wynik juz do konca nie uległ zmianie.. Najbardziej boli brak nie wykorzystywania sytuacji 100%. Mecz powinien zostać wygrany i śmiało możemy powiedzieć, że to nie zdobycie jednego punktu (choć bardzo cieszy) lecz strata dwoch.
Już teraz zapraszamy na mecz 4 kolejki gdzie na własnym boisku przyjmiemy rezerwy HKS ODRY MIASTECZKO ŚL.
Skład: Borkowski - Tomszik, Wiglusz, Więcek P. (Walendzik), Nowak- Cichy, Lechowicz - Osadców, Więcek Ł.- Biernacki , Haraziński.
Rezerwowi: Czodrowski.