Marcin Osmańczyk

Utworzono:

04.09.2017

Serce na boisku.
Dnia 03.08.2017r odbył się mecz pomiędzy PTS Rodło Górniki i Odrą Miasteczko Śląskie II. Cała drużyna żyła tym spotkaniem już od kilku dni. ' Nareszcie. Dzisiaj walka o 3 punkty. Przełamanie. ' - Takie myśli miał w głowie każdy zawodnik grający dla małej, kameralnej drużyny jaką jest Rodło. Mimo, że mecz rozpoczął się o godzinie 17, już dwie godziny wcześniej wszyscy zawodnicy zjawili się na bytomskim obiekcie. Przygotowaliśmy boisko najlepiej jak potrafiliśmy, a następnie udaliśmy się do szatni, żeby porozmawiać chwile o składach, taktykach i wysłuchać co ma do powiedzenia nasz trener. Kilka cenny rad i na boisko! Pierwszy gwizdek i zaczynamy! Niestety początek pechowy - nasz prawy obrońca doznał kontuzji. Mecz przez pierwsze 35 minut wyglądał jak piłkarskie szachy. Obie drużyny badały teren, sprawdzały na co sobie można pozwolić i jak grają poszczególni zawodnicy. Po pewnym czasie przeciwnicy zadali nam cios... i to nie jeden, a trzy. Chwile później Marcin Osmańczyk po efektownym rajdzie z piłka, oddaje strzał lecz rywal blokuje go ręką. Karny. Jedenastkę na gola dla gospodarzy wykorzystuje Tomasz Osadców. Przerwa! Jeszcze nie wszystko stracone. Niestety nie cieszyliśmy się długo z tej bramki. Szybka odpowiedz gości i mecz zakończył się wynikiem 1:4. Czekamy na następne spotkanie ( Z Unia Swierklaniec ) DO BOJU RODŁO!