Marcin Osmańczyk

Utworzono:

06.05.2018

#MistrzowskaZmiana

W piękne słoneczne sobotnie popołudnie ruszamy do Nowego Chechła na pojedynek z tamtejszą przyszłością! Startujemy o 17:00 i od samego początku mecz jest bardzo wyrównany. Pierwsza połowa to kilka groźnych sytuacji dla gospodarzy (szczególnie po rzutach rożnych), a my oddajemy kilka strzałów a dwa są celne i o mały włos mogliśmy prowadzić! Pierwsza połowa na remis. W drugiej? W drugiej w momencie zmiany gdy boisko opuścił debiutujący od pierwszej minuty (solidny występ) Daniel Czodrowski, a zastąpił go Piotr Nietsch drużyna wygląda jakby ktoś podłączył ich do kontaktu! To był główny aktor przedstawienia Rodła! Bramkarz Chechła wybija, wygrana główka Marcina Tomszika trafia do Adama Osmańczyka, a Ozik w sytuacjach sam na sam się nie myli i prowadzimy 0-1!!! A Piotr-zastawia obrońce dzięki czemu Adam miał tyle swobody! Gracz gospodarzy prowadzi piłkę, odbiera mu ją Piotr! I szybkim podaniem znajduje Tomka Miczkę a ten zewnętrzną częścią buta zagrywa do strzelca pierwszej bramki, a jak już wiemy on nie myli się w sytuacjach sam na sam! Mija bramkarza i ładuje do pustaka!!! I mamy 0-2! Wciąż atakujemy! Mamy kilka dobrych sytuacji ale najlepsza zostaje zmarnowana w końcówce przez naszego kapitana.. W pole karne wpada Piotrek mija obrońce i zagrywa piłkę wzdłuż linii piątego metra piłkę muska bramkarz a Marcin z 2 metrów nie trafia do pustej bramki.. To nie była idealna okazja ale umówmy się - takie akcje trzeba kończyć bo można zamknąć mecz, a tak to w ostatniej akcji tracimy bramkę po rykoszecie Szymon Borkowski nie miał nic do powiedzenia i każdy neutralny kto spojrzy na wynik nie czytając tej relacji powie 1-2 czyli wyrównany mecz, ale choć gospodarze zagrażali naszej bramce to My byliśmy konkretniejsi i lepsi tego dnia i dużo więcej razy mogliśmy zamknąć mecz. Ostatecznie dopisujemy trzy oczka i pniemy się w tabeli o jedną pozycje mijając naszych rywali. Za tydzień w sobotę 12.05.2018r. o 16:00 mierzymy się z rezerwami Orła Miedary! Bądźcie z nami!

Skład: Szymon Borkowski - Marcel Krzemień, Marcin Tomszik, A.Cichy, Rafał Nowak - Tomasz Osadców, Tomasz Miczka (Paweł Kwiatkowski), Arkadiusz Orzechowski, Daniel Czodrowski(Piotr Nietsch)- Marcin Osman Osmańczyk [c] (Dominik Werenc), Adam Osmańczyk