LKS Tęcza Zendek Gospodarze

Marcin Osmańczyk

Utworzono:

Efektowne zwycięstwo w Zendku⬇️

We wczorajsze popołudnie nasza drużyna pojechała do Zendka stoczyć walkę z tamtejszą Tęczą o kolejne 3 punkty. Skład lekko odmieniony, zwłaszcza w bramce. Po kontuzji naszego bramkarza Szymona, do klubu wróciło dwóch nowych-starych bramkarzy - Tomasz Zeman i Bartosz Kołcz.

I POŁOWA: Mecz rozpoczęliśmy bardzo dobrze, stwarzając sobie dwie dogodne sytuacje bramkowe. Niestety w 20 minucie, po błędzie w kryciu tracimy bramkę po ładnym strzale z 20 metrów. Bramkarz bez szans. Kubeł zimnej wody dobrze zadziałał na nasz zespół, który za sprawą naszego napastnika Adama Osmańczyka trzykrotnie odpowiedział Tęczy. 1:3, z takim rezultatem schodziliśmy na przerwę.

II POŁOWA: Dziwna zmiana nastąpiła w składzie gospodarzy, bramkarz Tęczy postanowił nie wychodzić z szatni przez co do bramki gospodarzy automatycznie wskoczył zawodnik z pola. Pierwsze minuty należą do Tęczy, która strzela bramkę kontaktową. Wynik 2:3 utrzymywał się dosyć długo, aż wreszcie nasz drugi napastnik Mateusz Haraziński wychodzi sam na sam z bramkarzem i pakuje piłkę do siatki. Pod koniec meczu strzelamy jeszcze jedną bramkę, której autorem po raz 4 w tym meczu Adam Osmańczyk.

Wywozimy z Zendka cenne 3 punkty i na chwilę wskakujemy na 2 miejsce w tabeli❗

Tęcza Zendek - Rodło Górniki 2:5 (1:3)

Skład: Zeman- Żywiołek, Wiglusz, Sierek, Nowak- Lobaczow, Skrzypiec(Czodrowski), Kwiatkowski(Osadców), Osmańczyk(Werenc)- Haraziński(Kłaczka), Osmańczyk.

Ławka rezerwowych: Kołcz(B)