21 lipca seniorzy wracają do pracy. DOŁĄCZ DO NAS!

Czas rozpocząć letnie przygotowania do nowego sezonu. W najbliższy piątek 21 lipca nasi seniorzy spotkają się na pierwszym treningu. Już teraz zapraszamy każdego, kto chce spróbować swoich sił i od nowego sezonu z nami walczyć o najwyższe cele.

Rozgrywki ligowe wystartują w weekend 26-27 sierpnia, a więc na przygotowania będzie niewiele ponad miesiąc. Pierwszy trening odbędzie się już w najbliższy piątek 21 lipca. Spotykamy się o godzinie 18 na stadionie w Karbiu przy ulicy Worpie 18.

W minionym sezonie nasza kadra nie była zbyt szeroka, co często rodziło problemy przy problemach zdrowotnych naszych zawodników. Dlatego zapraszamy nowych zawodników, którzy chcieliby się sprawdzić w naszym zespole i od nowego sezonu razem z nami walczyć o ligowe punkty.

U nas nikt pieniędzy nie zarobi, ale w zamian oferujemy świetną atmosferę w szatni. Ponadto klub pomaga w załatwianiu wszystkich formalności w przypadku transferu z innego klubu. Mamy nadzieję, że wpadniesz do nas na trening i sam się przekonasz, że warto grać w Nadziei.

Treningi będą odbywać się trzy razy w tygodniu, czyli w poniedziałki, środy i piątki. Z wyjątkiem pierwszych zajęć, wszystkie będą się rozpoczynać o godzinie 18.30. Ponadto rozegramy kilka meczów sparingowych, a potwierdzone są już pojedynki z Zamkowcem Toszek (29.07), Unią Świerklaniec (2.08) oraz Olimpią Boruszowice (5.08). Natomiast 15 sierpnia rozegramy mecz I rundy Pucharu Polski.

Jeszcze raz każdego zapraszamy w najbliższy piątek na trening. Oczywiście, jeżeli z różnych powodów nie możesz przyjść na pierwszy trening, to zapraszamy na kolejny. U nas zawsze każdy dostaje szansę.