Ankietowy zawrót głowy

Czas na podsumowanie, ale tym razem nie dotyczące ligowych rozgrywek. Zakończyliśmy właśnie ankietę, a także pojawiła się zupełnie nowa. Więcej informacji znajduje się w rozwinięciu.

Ostatnio pytaliśmy o Wasze oczekiwania wobec naszej strony. Swój głos oddało aż 98 osób, a najwięcej z nich (57%) oczekuje większej ilości plików multimedialnych. Na drugim miejscu (16%) znalazły się wywiady. Pozostali stwierdzili, że obecnie nie brakuje jej niczego (15%), a także oczekują obszernych relacji i zapowiedzi (11%). Dziś możemy już zapewnić wszystkich czytelników, że spełnimy te wymagania. Od meczu z Łagiewnikiami w serwisie zaczęły pojawiać się filmiki ze spotkań oraz więcej zdjęć w galerii, a to i tak dopiero początek. Od niedawna zamieszczamy również krótkie rozmowy przeprowadzane z działaczami oraz piłkarzami, a w przyszłości planowane są także multimedialne wywiady oraz inne materiały filmowe związane z Nadzieją. W dzisiejszych czasach to właśnie strona internetowa jest jednym z głównych czynników składających się na wizerunek klubu.

Tymczasem chcielibyśmy zaprosić wszystkich, do głosowania w nowej ankiecie. Tym razem pytamy o gadżety klubowe, które w przyszłości zamierzamy wprowadzić do sprzedaży. Czy bylibyście zainteresowani zakupem kalendarzy, smyczy, vlepek czy koszulek? Zapraszamy już teraz do oddawania głosów i wyrażania swoich opinii na ten temat w komentarzach.