zamknij reklamę

B-klasa: 8. kolejka za nami

B-klasa: 8. kolejka za nami

W miniony weekend rozegrana została 8. kolejka bytomskiej B-klasy. Tym razem pauzował zespół Zgody Repty Śląskie. Poniżej prezentujemy podsumowanie minionej kolejki.

W Krupskim Młynie lider rozgrywek podejmował bytomską Nadzieję. Goście jechali na ten mecz z ambicją powalczenia o kolejne ligowe punkty. Niestety Nitron wykorzystując większe doświadczenie wypunktował rywali, dzięki czemu utrzymał pozycję lidera i wciąż nie przegrał meczu w lidze.

Z pozostałych bytomskich zespołów tylko ŁKS Łagiewniki zanotował pewne zwycięstwo pokonując bez problemu Olimpię Boruszowice 3-0. GKS Rozbark z kolei ponownie przegrał swoje spotkanie. Tym razem lepszym zespołem okazały się rezerwy Andaluzji II Brzozowice-Kamień.

W ostatnich dniach zwyżkę formy zanotował zespół Iskry Połomii. Wprawdzie piłkarze tego klubu doznali porażki 0-1 z Naprzodem Wieszowa, ale porównując do poprzednich wyników można to zanotować jako progres.

Do bardzo ciekawego meczu doszło w Nakle Śląskim, gdzie miejscowe rezerwy Orła podejmowały KS Piekary. Gospodarze ostatnio są w świetnej formie i deklasowali kolejnych rywali. Piekarzanie z kolei poważnie myślą o awansie i to właśnie oni zadobyli trzy punkty wygrywając 2-1. Także Iskra Lasowice, nie bez problemów, pokonała Przyszłość Nowe Chechło 3-2.

Mecz Tęcza Zendek - Gwarek II Tarnowskie Góry został przełożony na 24 września.

Wyniki 8. kolejki:

Przyszłość Nowe Chechło 2-3 Iskra Lasowice
Nitron Krupski Młyn 5-1 Nadzieja Bytom
Naprzód Wieszowa 1-0 Iskra Połomia
Orzeł II Nakło Śląskie 1-2 KS Piekary
Andaluzja II Brzozowice Kamień 1-0 GKS Rozbark
Olimpia Boruszowice 0-3 ŁKS Łagiewniki

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości