Bednarkiewicz walczy o tytuł trenera roku!

"Dziennik Zachodni" jak co roku organizuje plebiscyt na najlepszego sportowca, trenera oraz drużynę roku. Pierwszy raz w historii mamy w nim swojego przedstawiciela. Wasze głosy mogą sprawić, że Grzegorz Bednarkiewicz osiągnie wielki sukces.

Najpierw były bytomskie kwalifikacje, w których Grzegorz Bednarkiewicz został nominowany do tytułu "Trener roku 2017". Nasz opiekun drużyny trampkarzy został obdarzony wielkim zaufaniem, bo otrzymał najwięcej głosów spośród wszystkich. Wyprzedził on Aleksandra Sędzika oraz Krzysztofa Gadacza.

Pierwsze miejsce sprawiło, że nasz szkoleniowiec awansował do finału wojewódzkiego. W nim konkurencja jest już znacznie poważniejsza. Dlatego liczy się każdy głos, który można oddawać poprzez wysłanie SMS-a o treści T.9 pod numer 72355. Koszt jednego to 2,46 zł z VAT.

Sama nominacja i awans do finału to wielki prestiż dla naszego klubu. To także wielki gest dla samego trenera, ale przyznajemy z ręką na sercu, że w pełni na to zasłużył. Trener Bednarkiewicz w tym roku wykonał kawał świetnej pracy. Nie tylko z trampkarzami, bo to on znacznie przyczynił się do tego, że w naszym klubie prężnie rozwijają się grupy młodzieżowe oraz raczkująca sekcja kobieca. "Bednar" ponadto aktywnie działa na innych polach i załatwił wiele spraw, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie Nadziei.

Głosujcie, bo każdy wysłany SMS pokazuje, że jego codzienna praca jest przez innych dostrzegana i doceniana. My już dziękujemy za każdy oddany głos.