LKS Żyglin w B klasie!

W miniony weekend rozegrana została 28. kolejka bytomskiej A-klasy. Tym samym poznaliśmy jedno rozstrzygnięcie, które najbardziej nas interesuje. LKS Żyglin w przyszłym sezonie rywalizował będzie w bytomskiej B-klasie z naszą drużyną.

LKS Żyglin jest klubem pochodzącym z Miasteczka Śląskiego. W A-klasie występował od trzech sezonów. W bieżących rozgrywkach niniejszy zespół pełnił przeważnie rolę czerwonej latarni. Świadczą o tym tylko dwa zwycięstwa i aż 11 remisów.

Na dwie kolejki przed końcem sezonu LKS ma na swoim koncie 17 punktów. Do sąsiada z tabeli traci ich aż 9 przez co nie ma nawet matematycznych szans na utrzymanie. Na pożegnanie piłkarze LKS-u zmierzą się z Silesią Miechowice oraz Górnikiem Bobrowniki Śląskie.