Mamy boisko!

Niezmiernie miło jest nam poinformować wszystkich, ze ponad dwutygodniowe staraniaZarządu Klubu o boisko ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Piłkarskiej zakończyły się w końcu dla Nas pozytywnie. Dzisiaj odebraliśmy decyzję podpisaną przez Dyrektora OSiR-u – pana Damiania Gawła, która zezwala Nadziei rozgrywać mecze w roli gospodarza właśnie na bocznym boisku przy stadionie Polonii Bytom.

Wielkie podziękowania należą się tutaj Prezesowi Podokręgu Bytom Śląskiego Związku Piłki Nożnej – panu Krzysztofowi Sewerynowi, bez którego wsparcia oraz zaangażowania nie udałoby się rozwiązać tej sprawy pozytywnie. Ponadto, chcielibyśmy podziękować panu Damianowi Bartyli (Prezes TS Polonia) oraz panu Rakoczemu (Podokręg Bytom), którzy również pomogli nam w tej kwestii. Dziękujemytakże Władzom Miasta, a więc Panu Prezydentowi – Piotrowi Kojowi – oraz Pani Wiceprezydent – Halinie Biedzie. Wszystkim osobom, które do końca wierzyły w ostatecznie pozytywną decyzję w sprawie boiska przekazujemy też – wielkie dzięki.

Pierwszym meczem, jaki Nadzieja rozegra na boisku przy ul. Piłkarskiej będzie najbliższy pojedynek z Olimpią Boruszowice, na który już teraz serdecznie zapraszamy!