Mateusz i Tomasz Prymka na stałe w CSG

Po rocznym wypożyczeniu do Czarnych Sucha Góra oddajemy dwóch naszych zawodników na zasadzie transferu definitywnego. Mateuszowi i Tomaszowi życzymy powodzenia u sąsiada zza miedzy.

Obaj zawodnicy dołączyli do nas w sezonie 2014/2015, a więc w naszym debiutanckim w bytomskiej A-klasie. W naszych barwach występowali przez 1,5 roku, a następnie postanowili odejść z Nadziei.

Od sezonu 2016/2017 bracia Prymka występują w Czarnych Sucha Góra. Pierwszy sezon spędzili tam na wypożyczeniu, a po jego zakończeniu podjęli decyzję, że chcą nadal występować w klubie z bytomskiej A-klasy.

Mateusz jest bramkarzem i w ekipie "Bytomskich Lwów" rozegrał dwadzieścia spotkań. Jego młodszy brat najczęściej występował w pomocy, a w pomarańczowo-czarnych barwach zaliczył 29 meczów i strzelił trzy bramki.

Naszym byłym zawodnikom życzymy powodzenia i dziękujemy za okres spędzony w naszym klubie.