Nasi rywale: Tęcza sparinguje na hali

W minionym tygodniu Tęcza Zendek rozegrała dwie gry kontrolne na hali w Ożarowicach. W poniedziałek rywalem była A-klasowa Jedność Strzyżowice, a z kolei w środę nadszedł czas na mecz z Milenium Wojkowice (liga okręgowa).

Pierwszy sparing zakończył się zwycięstwem naszego rywala 18:13. Spotkanie rozgrywano systemem 3 x 30 minut, a drużyny składały się z pięciu zawodników. Bramki dla Tęczy strzelali: Emil Urbańczyk x4, R. Madej x3, O. Jaskuła x3 , A. Olszówka x3, D. Janas x2, M. Kocot x1 i T. Głogowski x1, T. Wyszyński x1

Po środowym spotkaniu humory w zespole Tęczy już nie dopisywały. Zdecydowanie mocniejszy rywal pokazał miejsce w szeregu zespołowi B-klasowemu. Nasz rywal uległ Milenium Wojkowice aż 5:20. Bramki dla Tęczy w tym pojedynku strzelili: T. Wyszyński, Ł. Łuksza, M. Zawodniok, E. Urbańczyk, T. Janas (wszyscy po jednej).