Nasi rywale: Tęcza zagra siedem sparingów

Większość piłkarskich klubów wznowiło już zajęcia przygotowując się do rundy wiosennej sezonu 2008/09. Nie inaczej jest w bytomskiej B-klasie dlatego staramy się na bieżąco informować o wydarzeniach w obozach rywali. Tym razem czas na Tęczę Zendek, która poznała już większość zimowych sparingpartnerów.

Czwarty zespół po rundzie jesiennej łącznie rozegra siedem gier kontrolnych. Na razie nasz rywal zna tylko czterech rywali, a pozostałych trzech wciąż jest do ustalenia. Dwukrotnie rywalem będzie Orzeł Bobrowniki występujący w A-klasie, a także jeden raz grająca na tym samym poziomie Jedność Strzyżowice. Wiadomo również, że pierwszym sparingpartnerem będzie Cyklon Rogoźnik (B-klasa), a mecz odbędzie się 7 lutego. Oczywiście redakcja strony postara się na bieżąco informować o wynikach tych gier.

Zimowe sparingi Tęczy Zendek:

07.02.2009 - Tęcza Zendek - Cyklon Rogoźnik
14.02.2009 - Niwy Brudzowice