Nowi piłkarze; zarząd zwiększa tempo

Nowi piłkarze; zarząd zwiększa tempo

Działania zmierzające do założenia klubu Nadzieja Bytom nabierają rozpędu. Z każdym dniem jesteśmy bogatsi nie tylko w informacje, ale również w... piłkarzy. Kroczek po kroczku nasza kadra jest kompletowana. Więcej poniżej.

Po wstępnych negocjacjach udało się nam pozyskać dwóch piłkarzy którzy z dumą będą reprezentować nasz klub. Niniejszymi nabytkami są Wojciech Kania któremu chcemy powierzyć rolę środkowego obrońcy, a także Krzysztof Majewicz który będzie konstruował nasze ataki na lewej stronie pomocy. Obaj w swojej karierze mają występy w młodzieżowych drużynach GKS-u Rozbark przez co śmiało można ich okrzyknąć poważnym wzmocnieniem.
Niebawem szczegóły odnośnie tych piłkarzy będą dostępne w dziale "Kadra". Jednocześnie rusza kolejna fala negocjacji które powinny przebiegnąć sprawnie i szybko. Dodatkowo trwają także przymiarki sztabu trenerskiego oraz członków zarządu.

Jutro z kolei dwuosobowa delegacja klubu wybiera się do Urzędu Miasta w celu sprecyzowania informacji dotyczących stowarzyszenia kultury fizycznej. Jeżeli nasze informacje się potwierdzą wówczas z końcem tygodnia nasz wniosek powinien pojawić się w magistracie. Jednocześnie udajemy się do bytomskiego OSiR-u, by poznać warunki dzierżawy naszego stadionu.

Na chwilę obecną to wszystkie informacje od zarządu. Tradycyjnie na bieżąco będziemy informowali o wszelkich nowinkach i zmianach podczas prac nad stworzeniem Nadziei.

Ze sportowym pozdrowieniem,
Zarząd Klubu Nadzieja Bytom.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości