Pięknie dziękujemy firmie ABTEC GmbH!

Wielkimi krokami zbliżają się święta i pewnie już czekacie z niecierpliwością na prezenty. Tak się złożyło, że w tym roku i do naszego klubu dotarły piękne prezenty, które niespodziewanie sprawiła firma ABTEC GmbH.

Zarząd, trenerzy oraz zawodnicy TSPN Nadzieja Bytom pragną serdecznie podziękować panu Raimundowi Jeschonnkowi, który jest właścicielem firmy ABTEC GmbH. Pan Raimund już wiele razy udowadniał, że na sercu leży mu dobro bytomskich klubów piłkarskich, a teraz to my mieliśmy przyjemność przekonać się o tym na własnej skórze.

Do klubu dotarła paczka z piłkami oraz kilkoma kamizelkami. Dla jednych to pewnie niewiele, a dla nas piękny gest, który na pewno zostanie bardzo dobrze spożytkowany. Jeszcze raz wielkie, wielkie DZIĘKUJEMY! Gdyby takich ludzi było więcej to małe kluby, jak nasz, nie musiałyby martwić się o swoją przyszłość.

Pan Raimund Jeschonek blisko czterdzieści lat temu wyjechał z Bytomia do Niemiec. Tam prowadzi wspomnianą firmę ABTEC GmbH, która zajmuje się sprzedażą sprzętu gaśniczego oraz zabezpieczeń przeciwpożarowych. Sklep internetowy można znaleźć pod adresem www.abtec-shop.com.