Pierwszy test z Zamkowcem Toszek

Nie w sobotę, a w piątek (28.07) seniorzy Nadziei Bytom rozegrają pierwszy sparing. Na początek udamy się do Toszka na mecz z miejscowym Zamkowcem, który występuje w zabrzańskiej A-klasie.

Klub z Toszka jest nam bardzo dobrze znany, bo już od kilku lat regularnie spotykamy się w meczach sparingowych. Ostatni raz mierzyliśmy się zimą i wówczas na naszym terenie wygraliśmy 3:2.

Tym razem po raz pierwszy zagramy na obiekcie rywala, gdzie będziemy mieli okazję pograć na fajnym boisku. Dla naszej drużyny będzie to pierwszy test tego lata. Co innego nasz przeciwnik, który ma za sobą dwa sparingi. W pierwszym Zamkowiec przegrał 1:2 z Przyszłością Ciochowice, a w drugim pokonał Młodość Rudno 2:0.

W minionym sezonie klub z Toszka zajął 10. miejsce w zabrzańskiej A-klasie. Zapowiada się bardzo trudny pojedynek, bo nie dość, że mamy za sobą ciężkie treningi, to jeszcze jedziemy w niepełnym składzie. Początek spotkania o godzinie 18.30.

Fot: Zamkowiec TV/Daria Podkowa