Plan treningów juniorów młodszych (2000-2003)

Juniorzy młodsi, którzy w ubiegłym sezonie grali w lidze trampkarzy, już trenują. Cały czas zapraszamy nowych zawodników, którzy chcą grać w naszej drużynie. Przedstawiamy terminy treningów.

Jak już wcześniej informowaliśmy, w nowym sezonie nasi trampkarze będą grali w lidze juniorów młodszych. W tym zespole mogą grać zawodnicy urodzeni w latach 2000, 2001, 2002 oraz 2003. Każdy, kto chce dołączyć do drużyny jest mile widziany.

"Lwiaki", które prowadzi trener Marek Musiał, mają zajęcia trzy razy w tygodniu. Treningi odbywają się w poniedziałki, środy oraz piątki o godzinie 10. Miejscem zajęć jest stadion w Karbiu przy ulicy Worpie 18.

Jeszcze raz zapraszamy wszystkich chętnych. Są wakacje, a to najlepszy czas, aby spróbować swoich sił w klubie, poznać nowych kolegów, a niebawem pograć w rozgrywkach ligowych.