Plan zimowych przygotowań

Nowy Rok już tuż tuż, a wraz z 5 stycznia do zajęć powrócą gracze Nadziei. Wtedy na dobre rozpoczną się zimowe przygotowania do rundy wiosennej, które zapowiadają się niezwykle pracowicie.

Inauguracja noworocznych zajęć odbędzie się w poniedziałek 5 stycznia na hali w Bytomiu przy KWK Powstańców Śląskich. Pięć dni później nasz zespół udaje się na turniej do Zabrza organizowany przez tamtejszy MKS Zaborze. Po tej imprezie zawodnicy znów powrócą do pracy.

Bazę treningową podczas zimy będą pełnić cztery miejsca. Wcześniej wspomniana hala, park miejski w Bytomiu, boisko żwirowe przy obiekcie Polonii Bytom, a także boisko ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Piłkarskiej. Na tym ostatnim obiekcie będziemy rozgrywać mecze sparingowe, których odbędzie się osiem (w tym cztery na wyjeździe).

Po trzech miesiącach ciężkiej pracy przyjdzie czas na decydujący test. Będzie nim ligowe spotkanie ze Zgodą w Reptach Śląskich. Na razie nie jest sprecyzowana data meczu, ale wiadomo, że odbędzie się w dniach 28-29 marca.

Z myślą o piłkarzach, a także chętnych do gry w naszym klubie powstał specjalny dział "Plan przygotowań (zima) (Click)". Znaleźć w nim można rozpiskę wszystkich treningów/sparingów wraz z dokładną godziną oraz miejscem.

PS. Ostatnio pojawia się bardzo dużo zapytań odnośnie dołączenia do naszego zespołu. Oczywiście wszystkich zainteresowanych zapraszamy na treningi. Każdy chętny otrzyma szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności.