Ruszają prace nad stowarzyszeniem

Ruszają prace nad stowarzyszeniem

Po ostatniej wizycie w OZPN dzięki której potwierdziły się nasze informacje dotyczące wymogów licencyjnych przyszła pora na kolejny krok. Od jutra zarząd rozpoczyna prace nad założeniem stowarzyszenia kultury fizycznej. Niniejsze stowarzyszenie jest wymagane przy zakładaniu klubupiłkarskiego. Bez tego nie można nawet myśleć o udziale w rozgrywkach.

Aby tego dokonać w trwającym już tygodniu musimy dokonać kilku rzeczy. Przede wszystkim musi zostać spisany statut stowarzyszenia, czyli zasady na jakich będzie funkcjonowała niniejsza organizacja. Następnie ów "regulamin" musi zaakceptować co najmniej 16 członków podczas walnego zebrania, w trakcie którego dojdzie do wybrania władz. Następnie zarząd będzie miał za zadanie spisać protokół z tego spotkania. Na koniec nie pozostaje nam nic innego, jak wizyta w Urzędzie Miasta i złożenie wniosku o założenie stowarzyszenia kultury fizycznej.

Po tym etapie ruszą kolejne działania w celu zgłoszenia Nadziei do rozgrywek. Na chwilę obecną to wszystko. O wszelkich wydarzeniach będziemy na bieżąco informować.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości