Seniorzy zagrają w turnieju Żwirex Cup 2018

21 stycznia nasz zespół pojedzie do Herbów na turniej halowy organizowany przez LKS Żwirex Hadra. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na leczenie 2-letniego Bartka.

Dwa lata temu nasz zespół seniorów wziął udział w turnieju halowym organizowanym przez LKS Żwirex Hadra. Wówczas zajęliśmy szóste miejsce, ale samą imprezę wspominamy na tyle dobrze, że planowaliśmy wrócić rok później. Niestety, wówczas zawody zostały odwołane, ale teraz znowu będzie okazja zmierzyć się z ciekawymi rywalami.

Impreza ponownie odbędzie się w hali w Herbach i odbędzie się w niedzielę 21 października. Organizator poinformował nas, że pieniądze ze wpisowego zostaną przekazane na rzecz 2-letniego chorego Bartka. W takiej sytuacji nie mogliśmy odmówić i potwierdziliśmy swój udział w turnieju.

W zawodach wystartuje osiem drużyn i wszystkie to zespoły, z którymi na co dzień nie mamy okazji rywalizować. W Żwirex Cup 2018 zagrają:

- gospodarz Żwirex Hadra (B-klasa Lubliniec, 1. miejsce)
- Liswarta Lisów (A-klasa Lubliniec, 2.miejsce)
- LKS Sieraków Śląski (A-klasa Lubliniec, 6. miejsce)
- Orzeł Pawonków (A-klasa Lubliniec, 13. miejsce)
- Orlik Blachownia (A-klasa Częstochowa, 10. miejsce)
- Błękitni Herby (A-klasa Lubliniec, 8. miejsce)
- Kolegium Sędziów Lubliniec
- Nadzieja Bytom