zamknij reklamę

Wypowiedzi trenerów: Nitron - Nadzieja

Wypowiedzi trenerów: Nitron - Nadzieja

Wysokie zwycięstwo Nitronu Krupski Młyn nad Nadzieją Bytom specjalnie dla naszego serwisu skomentowali trenerzy - Adam Dyrda oraz Ireneusz Plaza.

Adam Dyrda (Nadzieja):

"Jest mi bardzo żal moich zawodników, bo zagraliśmy dobry mecz, a przegraliśmy wysoko. Niestety taka jest cena niewykorzystywania 100% okazji bramkowych, a tych mieliśmy dziś 4. Lider nie zagrał jakoś oszałamiająco - spodziewałem się po nich więcej, ale w jednym byli lepsi od nas: potrafili wykorzystać stworzone sytuacje. Jeśli do tego dodamy 2 prezenty jakie mu podarowaliśmy to mamy 5:1, zamiast... nie powiem ile, ale na pewno 2-3 bramki powinniśmy dziś strzelić. Szkoda również, że po raz kolejny popełniamy w defensywie tak koszmarny błąd, jak ten Darka Pluty z 85 min. Ten gol całkowicie przesądził o losach tego spotkania.
Podjęliśmy dziś otwartą i równorzędną walkę z przodownikiem tabeli. Boisko pokazało, że brakuje nam zimnej krwi pod bramką rywala, a ponadto ciągle mamy jeszcze spore problemy z utrzymaniem się przy piłce. Co mnie najbardziej dziwi wynika to z jakiegoś strachu, bowiem potrafimy zagrać na 1 lub 2 kontakty, potrafimy wygrać pojedynek 1x1, ale robimy to wszystko zdecydowanie za rzadko. Będziemy musieli nad tym popracować."

Ireneusz Plaza (Nitron):

"Macie ciekawą drużynę. Jest tu kilku chłopaków, którzy wiedzą o co chodzi i mają pomysł na grę. Drugą połowę zagraliście dużo lepiej niż pierwsze 45 min i stworzyliście sobie kilka dogodnych okazji. Myślę, że jeżeli teraz skutecznie wyselekcjonujecie do końca rundy grupę zdolnych zawodników, a w zimie popracujecie mocno nad motoryką zaczniecie odnosić zwycięstwa."

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości