Zapowiedź: Sparingi na start!

Już jutro o godzinie 14:00 na obiekcie ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Piłkarskiej 1 w Bytomiu, Nadzieja rozegra swój pierwszy mecz kontrolny w tym roku. Naszym rywalem będzie dobrze znany wszystkim Górnik Bobrowniki Śląskie. ZBIÓRKA DLA ZAWODNIKÓW ZOSTAŁA WYZNACZONA NA GODZINĘ 13:15. Szersza zapowiedź w rozwinięciu.

Zespół A-klasowego Górnika jest naszym zaprzyjaźnionym klubem. Świadczy o tym m.in. liczba rozegranych gier kontrolnych, która wynosi pięć. Tym samym niedzielny pojedynek będzie szóstym i miejmy nadzieję, że wreszcie zwycięskim.

Bilans prezentuje się bardzo niekorzystnie dla naszej drużyny. Do tej pory to rywal z Bobrownik Śląskich wygrywał czterokrotnie, a raz udało nam się odnotować remis. Bilans bramkowy wygląda równie fatalnie, bo 26 bramek straconych i tylko 5 strzelonych chluby nam nie przynosi.

Jutrzejszy test jest tak na prawdę dla obydwóch rywali zagadką. Zespoły obecnie są w trakcie pracy nad wytrzymałością fizyczną i piłkarze przeważnie są przemęczeni. Dodatkowo Górnik dziś rozgrywa turniej halowy w Wieprzu, więc naszą szansą jest wykorzystać podmęczenie rywala.

W barwach Nadziei jutro z pewnością pojawi się kilku testowanych zawodników. Na razie jednak nie będziemy ujawniać ich personaliów. Wszystkich kibiców głodnych piłki nożnej zapraszamy już dziś. Początek spotkania o godzinie 14:00.

Dotychczasowe pojedynki z Górnikiem:

Górnik Bobrowniki Śl. 6:1 Nadzieja Bytom
Górnik Bobrowniki Śl. 2:2 Nadzieja Bytom
Górnik Bobrowniki Śl. 4:0 Nadzieja Bytom
Nadzieja Bytom 2:9 Górnik Bobrowniki Śl.
Nadzieja Bytom 0:5 Górnik Bobrowniki Śl.