Joachim Pluta kierownikiem drużyny

Wczoraj - podczas halowego turnieju w Zabrzu - funkcję kierownika drużyny po raz pierwszy pełnił Joachim Pluta, który tym samym dołączył oficjalnie do szeregów Nadziei Bytom. Zarząd przez całą poprzednią rundę starał się pozyskać odpowiednią osobę na to bardzo ważne stanowisko, jakim niewątpliwie jest kierownik drużyny i wczoraj ostatecznie udało się zakończyć tę sprawę pozytywnie.

Pan Joachim prywatnie jest ojcem jednego z zawodników Nadziei - Dariusza Pluty - i to właśnie poprzez niego zainteresował się naszym klubem. Oprócz funkcji jaką będzie od tej pory sprawował zasili on również szeregi Władz Klubu, stając się Członkiem Zarządu Nadziei Bytom. Panu Plucie życzymy więc owocnej pracy w bytomskim zespole oraz wielkiej radości płynącej z wykonywanej działalności działacza sportowego.