Na początek KS Piekary. Wolny los w Pucharze!

Na dzisiejszym zebraniu o którym informowaliśmy wcześniej wyjaśniła się kwestia pierwszego, ligowego rywala. W pierwszym meczu udajemy się na wyjazd do Piekar Śląskich, by zmierzyć się z miejscowym KS-em. Spotkanie wstępnie jest zaplanowane na 3 sierpnia. Dodatkowo niezmiernie miło jest nam poinformować, że klub Nadzieja otrzymał wolny los w Pucharze Polski. Tym samym nasz udział w tych rozgrywkach zacznie się od II rundy na poziomie okręgu bytomskiego.

Dodać należy, że KS Piekary (oficjalna nazwa klubu) również jest beniaminkiem B-klasy i zaczyna swoją przygodę z piłką. Tym samym będziemy mieli okazję na pierwszy ligowy test już 3 sierpnia. Obok Nadziei oraz KS-u nowym klubem w rozgrywkach będzie GKS Rozbark. Warto również wspomnieć, że awans do A-klasy uzyskał także Sokół Orzeł.

Teraz zarząd nakreślił sobie kolejne cele na zbliżające się tygodnie. O postępach będziemy na bieżąco informować.