Rekordy to nasza specjalność!

Jest nam niezmiernie miło, że nasza strona przekroczyła już barierę 50 tysięcy odwiedzin. Jest to naprawdę znakomity wynik, tym bardziej, że nasz klub występuje jedynie w B-klasie. Więcej w rozwinięciu...

Żaden inny klub z naszej ligi mający swoją witrynę w sieci nie ma żadnych szans się z nami równać. Ostatnio liczba wejść na naszą stronę znów wróciła na dobrą drogę i każdego dnia mamy ponad 300 gości. To jednak wcale nas nie zachwyca i wciąż chcemy więcej. To świadczy o tym, jak silna stała się Nadzieja w ciągu pół roku.

Zainteresowanie naszym klubem z każdym dniem rośnie. Coraz więcej artykułów o Niebiesko-czerwonych pojawia się w prasie lokalnej. Dodatkowo na bieżąco aktualizowana strona internetowa składa się na tak dobry wynik.

Już wielokrotnie wspominaliśmy, że w dzisiejszych czasach solidna strona internetowa jest najlepszą wizytówką dla każdej firmy (w tym klubu sportowego). Za nami przemawiają wszystkie fakty, które wypadałoby przytoczyć:

- ponad 50 tysięcy odwiedzin
- 182 różnego rodzaju newsy
- największa liczba zróżnicowanych działów
- bieżące informacje z obozów rywali
- liczne wypowiedzi trenerów, działaczy i piłkarzy
- szczegółowe statystyki
- codzienna aktualizacja
- pliki multimedialne (foto, video)

To są fakty, które pozwalają nam górować w sieci nad zespołami grającymi w wyższych klasach rozgrywkowych. My jednak nie zamierzamy spoczywać na laurach i mamy w planach sukcesywny rozwój. Kto się nie rozwija, ten prędzej czy później zacznie się cofać.

Cieszy nas, że Nadzieja powoli zaczyna zyskiwać stałych obserwatorów jak choćby Pati&bolek, Uefa czy nawet Hyniek z lipin. To oznacza, że idziemy w dobrym kierunku i zrzeszamy coraz większe grono zwolenników. Dzisiejszy jubileusz jest dla nas wielkim wyczynem, ale wiemy, że stać nas na jeszcze więcej i do tego już zaczynamy dążyć.

Wszystkich zachęcamy do regularnych odwiedzin naszej strony. Niebawem pojawią sie eksluzywne materiały: wywiady, zdjęcia, artykuły, filmy itd. Naprawdę warto!