Seniorzy i juniorzy zaczynają treningi. I ty możesz do nas dołączyć!

W środę kończymy z letnim lenistwem i rozpoczynamy przygotowania do nowego sezonu. Przed nami wiele pracy, a jej weryfikacja nastąpi 27 sierpnia. Chcesz dołączyć do naszych drużyn? Przyjdź, potrenuj, sprawdź się, a potem walcz z nami o ligowe punkty.

Pierwsze spotkanie organizacyjne za nami, a teraz najwyższa pora przejść do konkretów. W środę 20 lipca oficjalnie rozpoczynamy przygotowania do sezonu 2016/17. Na razie trenować będą seniorzy oraz juniorzy.

Pierwszy trening odbędzie się na naszym stadionie na Karbiu, przy ulicy Worpie 18. Na boisko wychodzimy o godzinie 18.30. Liczymy, że frekwencja dopisze, a także, że pojawią się nowe osoby, które w naszych szeregach są mile widziane.

Rozpoczynamy nabór zarówno do seniorów, jak i juniorów. W tej pierwszej drużynie nie ma ograniczeń wiekowych. Sprawdzić się może każdy, a i też każdy dostanie swoją szansę do wykazania się. Jeżeli masz chęci, uważasz, że dobrze grasz w piłkę, to przyjdź do nas, a mamy nadzieję, że nie pożałujesz. Może u nas nie ma pieniędzy, popełniamy wiele błędów i ciągle się uczymy wszystkiego, ale takiej atmosfery jak u nas nigdzie nie znajdziesz.

To samo tyczy się juniorów, choć tutaj poszukujemy zawodników urodzonych w latach 1998-2001. Dodamy jedynie, że jednym z priorytetów w obu drużynach są bramkarze, którzy będą regularnie trenować.

Wiemy też, że obecnie trwa okres urlopowy. Jeżeli jesteś na wakacjach, to śmiało przyjdź po wypoczynku. Przed nikim nie zamykamy drzwi, ale też nikomu nie gwarantujemy, że załapie się do kadry, która będzie grała w lidze. O tym tuż przed startem rozgrywek zadecyduje sztab szkoleniowy.

Na koniec dodamy też, że jeszcze w tym tygodniu rozegramy pierwszy sparing, a naszym rywalem będą juniorzy Polonii Bytom. Godzina jednak zostanie jeszcze podana.

No to jak, widzimy się w środę na treningu? :)

Foto: sportowepiekary.pl