Frycowe zapłacone...

Dziś na boisko ze sztuczną nawierzchnią przy Polonii Bytom wyszły jedenastki Nadziei Bytom oraz Olimpii Boruszowice. Debiutancki mecz w wykonaniu gospodarzy nie należał do najlepszych, czego efektem jest strata 13 bramek.

Nadzieja wyszła w bardzo eksperymentalnym składzie. Spowodowane to było okresem urlopowym i wyjazdem wielu podstawowych graczy na wakacje. Goście wykazali się przede wszystkim większym doświadczeniem i już w pierwszej połowie objęli kilku bramkowe prowadzenie. Po przerwie Nadzieja ruszyła ambitnie do ataków, lecz nie przeniosło się to na stworzenie zagrożenia bramki rywali. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 0-13.

Piłkarze oraz Zarząd Nadziei Bytom nie załamuje się tą porażką, z której wyciągnięte zostaną stosowne wnioski. Miejmy nadzieję, że już za tydzień nasza gra będzie wyglądała korzystniej i zostanie bardziej poukładana. Można rzec, że solidne frycowe zostało zapłacone i teraz może być już tylko lepiej.