II runda Pucharu Polski podokręg Bytom

Wczoraj odbyły się mecze w ramach II rundy Pucharu Polski na szczeblu bytomskiego podokręgu. Niestety nie był to szczęśliwy dzień dla naszego zespołu, gdyż po bezbarwnej grze Nadzieja uległa Szombierkom 0-8. Wynik ten nie należał jednak do najwyższych w tych rozgrywkach.

O prawdziwym dramacie mogą mówić piłkarze Dramy Zbrosławice, którzy przegrali z Ruchem Radzionków aż 0-15. Przygoda z Pucharem Polski zakończyła się również dla naszego ligowego rywala, KS Piekary po porażce 1-2 z LKS Żyglin. Do tej pory największym zaskoczeniem może być awans do ćwierćfinału drużyny Wydziału Sędziów z bytomskiego podokręgu. Wczoraj "jedyni sprawiedliwi" pokonali Orzeł Brzeziny Śląskie aż 3-1. Poniżej prezentujemy wszystkie wyniki II rundy. Losowanie par ćwierćfinałowych odbędzie się na dniach.

TS Szombierki Bytom 8-0 Nadzieja Bytom
KS Piekary Śląskie 1-2 LKS Żyglin
Nitron Krupski Młyn 1-2 Gwarek Tarnowskie Góry
Drama Zbrosławice 0-15 Ruch Radzionków
Górnik Bobrowniki 0-2 Orzeł Nakło Śląskie
Orzeł Koty 1-2 KS Strzybnica
WS Bytom 3-1 Orzeł Biały Brzeziny

Piast Ożarowice - Orzeł Miedary - 02.09.2008, godz. 16:30

PS. Warto również wspomnieć, że dziś kolejnej ligowej porażki doznał GKS Rozbark. Rozbarczanie przegrali na własnym obiekcie z ŁKS-em Łagiewniki 0-2.