Młodziki: znamy rywali w turnieju o Puchar Prezesa ŚlZPN

9 września nasza najmłodsza drużyna zagra w turnieju halowym o Puchar Prezesa Śląskiego Związku Piłki Nożnej. Nadzieja właśnie poznała swoich przeciwników.

Młodziki Nadziei Bytom trafili do grupy C. Turniej rozpoczniemy od derbowej rywalizacji z GKS-em Rozbark, który występuje w V lidze okręgowej młodzików młodszych. Zespół Nadziei gra w VI lidze, gdzie jesienią zajął trzecie miejsce.

Kolejne dwa pojedynki będą trudniejsze, bo przyjdzie nam zmierzyć się z przedstawicielami IV ligi. Najpierw zagramy z Gwarkiem Tarnowskie Góry, a potem z Olimpią Piekary Śląskie.

Turniej odbędzie się w niedzielę 9 grudnia w Ożarowicach. Zwycięzcy trzech grup awansują do finału, gdzie będą rywalizować systemem każdy z każdym. Mistrz zyska prawo gry w turnieju wojewódzkim.

Do zawodów zgłosiło się dwanaście drużyn z Podokręgu Bytom. W grupie A zagrają ze sobą JSS-Silesia Piekary Śląskie, Ruch Radzionków, Silesia Miechowice i Unia Świerklaniec. W grupie B spotkają się AP Champions Piekary Śląskie, Szombierki Bytom, Przyszłość Nowe Chechło oraz Tempo Stolarzowice.