Okiem trenera: Nadzieja - Orzeł II Nakło

Dzisiejszy występ specjalnie dla naszej witryny podsumował szkoleniowiec Nadziei - Adam Dyrda. Trener bytomskiego klubu mimo porażki nie krył swojego zadowolenia.

Chylę czoła wobec chłopaków za to co pokazali w dzisiejszym meczu. Takiej woli walki i ambicji mogą nam śmiało pozazdrościć inne zespoły ligowe. Niestety na razie ciągle mamy problem z utrzymaniem się przy piłce i nad tym musimy pracować. Cały czas dotrzymywaliśmy kroku rywalowi, nieźle kontrowaliśmy, ale 2 razy zabrakło agresji w obronie- nie doskoczyliśmy do przeciwnika, mimo, że mieliśmy w tym sektorze boiska przewagę liczebną i to się na nas zemściło. Nie mniej jednak po dzisiejszym meczu jestem optymistą: odkąd przejąłem zespół robimy postępy w każdym meczu, wyłączając pucharowe spotkanie z Szombierkami, a dzisiejszy pojedynek był naszym jak na razie najlepszym występem. Jeżeli za tydzień zagramy tak jak dzisiaj i będę dysponował szerszą kadrą to zdobędziemy upragnione pierwsze punkty. Tymczasem czeka nas jednak sporo pracy i nad nią musimy się skoncentrować.