Okiem trenera: Przyszłość - Nadzieja

Po wyjazdowym meczu z Przyszłością Nowe Chechło szkoleniowiec Adam Dyrda nie był w pełni zadowolony. Mimo to w grze naszej drużyny dopatrzył się kilku pozytywów.

Nie będę się dziś może wypowiadał na temat naszej gry w defensywie, bo popełniliśmy kilka koszmarnych błędów. Uważam natomiast, że trzeba podkreślić i pochwalić grę w ofensywie. Moi zawodnicy kilka razy dziś przypomnieli sobie co to znaczy drybling i wymienienie podania z kolegą i robili to na tyle skutecznie, że potrafili ograć 3-4 zawodników rywala. Nie wiem tylko skąd taka obawa przed podjęciem tego typu działań. Z meczu na mecz pokazujemy, że tkwi w nas spory potencjał i jestem pewien, że w najbliższych spotkaniach uda się go nam wydobyć i wykorzystać. Musimy tylko bardziej uwierzyć w siebie i więcej grać piłką, co jak pokazał dzisiejszy mecz dobrze nam wychodzi. Liczę na przełamanie w środowym meczu z „Andaluzją”.