Seniorzy wznawiają treningi z nowym trenerem

W poniedziałek 21 stycznia drużyna seniorów Nadziei Bytom rozpoczyna przygotowania do rundy wiosennej. Na pierwszych zajęciach drużyna pozna nowego trenera.

Pierwszy trening rozpocznie się o godzinie 19 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy stadionie Polonii. Kolejne treningi odbędą się we wtorek (o 19) i czwartek (20.30) w tym samym miejscu. Od przyszłego tygodnia grafik może się nieznacznie zmienić, o czym poinformujemy.

Tradycyjnie seniorzy będą trenować trzy razy w tygodniu i do tego dojdą jeszcze sparingi. Zapraszamy każdego, kto chciałby spróbować swoich sił w naszym zespole.

Na pierwszych zajęciach drużyna pozna nowego trenera, którego nazwisko podamy po treningu. W trakcie rundy jesiennej z pracy zrezygnował Jakub Jeżycki, a w ostatnich meczach drużynę awaryjnie prowadził Robert Czykiel.