Sparing z drużyną Parku Wodnego

W dniu dzisiejszym o godz. 16.00 Nadzieja rozegrała mecz kontrolny z zespołem Parku Wodnego, złożononym z ratowników i intruktorów pływania. Spotkanie odbyło się w Radzionkowie, na sztucznym boisku na Księżej Górze.

W drużynie "niebiesko-czerwonych" wystąpiło kilku nowych zawodników, którzy swoimi umiejętnościami mieli przekonać szkoleniowca, że warto po nich sięgnąć w kontekście dalszych meczy ligowych. Mecz był swego rodzaju przetarciem przed niedzielną konfrontacją z drugą drużyną nakielskiego Orła, które zostanie rozegrane również na sztucznej nawierzchni tyle, że w Bytomiu. Lepsi w dzisiejszych zawodach okazali się reprezentanci Parku Wodnego, zwyciężając 6:3 (3:2). Mecz trwał 2x40 min. Bramki zdobyli: dla Parku Wodnego: Marek Niejodek x3, Jakub Holeczek x2 oraz Leszek Głogusz ; natomiast dla Nadziei Gorszwin Łukasz , Mariusz Leśniak (zawodnicy testowani) oraz Patryk Żmuda. Spotkanie sędziował trener bytomian - Adam Dyrda. Oto składy w jakich zaprezentowały się oba zespoły:

Park Wodny: Głogusz Leszek – Książek Grzegorz, Prasek Kamil, Nagel Dariusz, Niejodek Marek, Smolczewski Mateusz, Holeczek Jakub

Nadzieja: Szlosarek Marek, Smolczewski Mateusz – Gorszwin Łukasz, Fiszer Adam, Czaplicki Daniel, Leśniak Mariusz, Czykiel Robert, Gubała Wojciech, Samul Dawid, Majewicz Krzysztof, Żmuda Patryk, Kania Wojciech, Kandziora Mateusz, Pluta Dariusz, Fiszer Grzegorz, Majchrzak Martin, Ćwikła Michał, Sładkowski Dawid, Mazurkiewicz Robert, Klyszcz Sebastian, Kruczek Marcin, Królikowski Tomasz, Furgaliński Adam, Prasek Kamil