Turniej halowy: Znamy rywali!

Już w najbliższą sobotę (10 stycznia) o godzinie 9:00 Nadzieja Bytom rozpocznie rywalizację w charytatywnym turnieju halowym organizowanym przez MKS Zaborze. Impreza odbędzie się w hali Pogoni Zabrze znajdującej się przy ulicy Wolności 406. Tymczasem poznaliśmy już naszych rywali, a ich nazwy prezentujemy w rozwinięciu.

Według wstępnych ustaleń organizatorów, turniej potrwa do godziny 15:00. Udział w nim wezmą głównie zespoły prywatnych firm, dwie drużyny oldbojów, a także gospodarze. Celem imprezy jest zebranie środków finansowych na cele charytatywne.

Uczestnicy charytatywnego turnieju halowego:
- Nadzieja Bytom
- Vectra SA
- Zarys Zabrze
- LKS Głubczyce (oldboje)
- ISTA Polska
- Slavia Ruda Śląska (oldboje)
- MKS Zaborze (zespół złożony z kierowników oraz trenerów klubu)

Sztab szkoleniowy niebiesko-czerwonych ustalił już kadrę, która uda się na niniejszą imprezę. Prezentuje się ona następująco: Robert Czykiel, Roman Łuczak, Maciej Sewioło, Marek Szlosarek, Martin Majchrzak, Damian Kozłowski, Rafał Ludwicki, Michał Ćwikła, Mateusz Kandziora, Paweł Komisarczyk, Dawid Sładkowski, Wojciech Gubała.

Wszystkich kibiców już dzisiaj gorąco zachęcamy do przyjścia. Miejmy nadzieję, że postawa naszych piłkarzy również nie zawiedzie oczekiwań fanów. Jest nam niezwykle miło, iż będziemy mogli swoją drużyną wesprzeć tak szczytny cel.