Zapowiedź: Nadzieja - Orzeł II Nakło Śląskie

Dziś przy ulicy Piłkarskiej w Bytomiu zmierzą się ze sobą dwa B-klasowe zespoły. Nadzieja Bytom pełniąc rolę gospodarza podejmie Orzeł II Nakło. Początek meczu o godzinie 17, z kolei zbiórka dla zawodników zaplanowana jest o 15:45 przy boisku.

Mecz z pewnością nie będzie należał do łatwych. Nasz dzisiejszy rywal może przyjechać do Bytomia wzmocniony kilkoma graczami z pierwszego zespołu, występującego w lidze okręgowej. Mimo to Niebiesko-Czerwoni wyjdą na plac gry z celem zdobycia pierwszych punktów w sezonie.

Orzeł II Nakło do tej pory rozegrał cztery spotkania, które zakończyły się ze zmiennym szczęściem. W pierwszych dwóch kolejkach to rywale byli lepsi i zainkasowali komplet punktów. Ostatnie dwa mecze napawają jednak optymizmem kibiców nakielskiego Orła. Nasi rywale zwyciężyli dwukrotnie 4-1.

Czy Nadzieja dziś zdobędzie swój pierwszy punkt? Ostatni wynik z Szombierkami w Pucharze Polski nie przynosi nam chluby, ale klasa wtorkowego rywala mówi sama za siebie. Mimo to bramka i gra w meczu z Tęczą Zendek pozwala wierzyć, w pozytywne zakończenie dzisiejszego spotkania.

Wszystkich kibiców zapraszamy już dziś o godzinie 17:00, na obiekt ze sztuczną murawą przy Polonii Bytom.