Autor:

admin

Utworzono:

30.05.2016

19 kolejka za nami a naszym przeciwnikiem byładrużyna z Wieszowej. Od pierwszych minut staramy się rzucić na rywala, w pierwszych 10 minutach mimo prób przedostania się pod bramkę rywala nie udaje nam sie stworzyć dogodnej sytuacji. W pierwszym kwadransie sytuacji bramkowych było niewiele. Jedną okazje miał Paczyna po podaniu Urbańskiego ale minimalnie nad poprzeczką poleciała piłka. Drużyna z wieszowej wyraźnie nastawiła się defensywnie więc ciężko było przebić się w pole karne. W 25 minucie z środka boiska dobry rajd zrobił Wolnik kończąc strzałem za pola karnego , ale bramkarz dobrze się ustawił i obronił. 5 minut później z obrony idealnie włączył się Sówka i wbiegając w pole karne zamiast wyłożyć na 16 metr do lepiej ustawionych kolegów zdecydował się na strzał praktycznie z linii autowej , więc bramkarz nie miał problemu z obroną dobrze skracając kąt i wybijając piłkę na rzut rożny. W tym samym fragmencie gry po dobrze wykonanym rzucie rożnym dobrze główkował Urbański iniewiele brakowało do zdobycie upragnionej pierwszej bramki . Mimo prób i naszej dominacji do przerwy 0-0. W drugiej połowie po małych korektach w ustawieniu odrazu ruszamy do ataku. W 60 minucie Piontek w indywidualnej akcji będąc w polu karnym zdecydował się na strzał a piłka uderzyła w słupek, chwile później w sytuacja 2 na 1 piłkę mógł dograć ponowie Piontek ale zdecydował się na strzał i piłka nie znalazła drogi do bramki. W 70 minucie Paczyna dograł idealnie w pole karne a wykończył Barański piłka znalazła się w siatce , ale na nasze nieszczęście sędzie "widział" lepiej i stwierdził , że piłka była za linią bramkową. Niestety minuty uciekały a rywal zamurował swoją bramkę mając korzystny wynik. Do końca spotkania mamy jeszcze kilka okazji do zdobycia bramki, ale mecz ostatecznie kończy się wynikiem 0-0. Mimo optycznej przewagi w całym meczu ,dzielimy się punktami. Naszym zdaniem o meczu decydowała by ta jedna bramka, nasz przeciwnik w całym meczu nie oddał nawet jednego strzału. Taki jest sport my cieszymy się nawet z tego jednego punktu, do końca sezonu zostały 3 mecze i w dalszym ciągu mamy szanse na zdobycie pierwszego miejsca.

Naszym kolejnym przeciwnikiem będzie Orzeł Koty czyli drużyna która bezpośrednio walczy z nami o lidera klasy B.

Pomimo meczu wyjazdowego liczymy, że Nasi kibice pojadą z nami na ten najważniejszy mecz sezonu i pomogą nam jako 12 zawodnik.