Marcin Osmańczyk

Utworzono:

31.03.2018

#Falstart

Tak to chyba najlepsze wytłumaczenie dzisiejszego spotkania. Dziś tj. w Wielką Sobotę o godzinie 14:30 rozgrywamy pierwszy mecz w tym roku o punkty! Niestety przegrywamy z "gospodarzami" 2-1. "Gospodarzami"- ponieważ żadna z drużyn nie mogła czuć się w pełni gospodarzem ponieważ mecz ten odbywał się na bocznym boisku Tempa Stolarzowice.

Mecz ten od pierwszego gwizdka był bardzo wyrównany. Przy takich warunkach byliśmy świadkami ostrej gry.. Zgoda od około 30 minuty grała w 10-siątkę gdyż drugą "głupią" żółtą kartkę otrzymał ich skrzydłowy. Pierwsza bramka padła po przerwie. Strata na skrzydle, rajd skrzydłowego gospodarzy piłka wycofana z narożnika pola karnego na 5 metr i nasz bramkarz jest bezradny. Chwilę później sędzia dyktuje rzut karny, który w pewny sposób wykorzystuje strzelec pierwszej bramki. Mamy 80 minutę i pięknym strzałem popisuje się nasz napastnik Mateusz Haraziński! Bezpośrednio z rzutu wolnego trafia w prawy górny róg bramki. Stawiamy wszystko na jedną kartę ale zabrakło czasu.. Końcowy wynik 2-1 dla Zgody Repty.

Skład: Borkowski - M.Tomszik (Krzemień - debiut), Wiglusz, Nowak - Osadców (Werenc - debiut), Cichy (Miczka), Nietsch, M.Osmańczyk, Krawczyk (Czodrowski) - A. Osmańczyk, Haraziński

Już w najbliższą środę zagramy na własnym boisku zaległy mecz z II drużyną Czarnych Kozłowa Góra. Pierwszy gwizdek o 17:00! Przyjdźcie i wesprzyjcie nas gorącym dopingiem!