Marcin Osmańczyk

Utworzono:

29.05.2018

#NibyDerbyWplecy
W niedzielne popołudnie przyszło mierzyć się nam z Bytomską Nadzieją z Karbia. Mecz jest bardzo wyrównany. Możemy go sobie podporządkować gdyż strzelamy bramkę po mocnym wybiciu naszego bramkarza piłka trafia w kozioł i przelatuje nad obrońcą, dopada do niej Adam Osmańczyk i pięknie lobuje bramkarza gości. Przez 35 minut kontrolujemy grę choć jest ona mocno szarpana. W ostatniej akcji pierwszej połowy tracimy bramkę z rzutu rożnego. W drugiej połowie od początku chcemy przejąć inicjatywę lecz sytuacja staje się trudniejsza gdy po mocnym strzale z dystansu nasz bramkarz kapituluje i jest 1-2. Do końca walczymy i mamy dogodne szanse na wyrównanie ale wynik pozostaje bez zmian. Kolejne spotkanie w środę w Kozłowej Górze o 18:00!
Skład:Szymon Borkowski-Marcel Krzemień,Marcin Tomszik, Paweł Kwiatkowski,Rafał Nowak- Tomasz Osadców ( Lobaczow Witas), Piotr Nietsch,Marcin Osman Osmańczyk[c] (Dominik Werenc),Daniel Czodrowski(A.Cichy)-Mateusz Haraziński, Osmańczyk Adam
Rezerwa:Arkadiusz Orzechowski