Marcin Osmańczyk

Utworzono:

27.08.2018

#Walka zakończona Zwycięstwem!

W dniu wczorajszym nasz zespół wybrał się do Wieszowy na mecz drugiej kolejki. Na meczu obecnych było wielu kibiców, którzy zgromadzili się na organizowanym na tamtejszym obiekcie Dożynkach. 17:00 - zaczynamy!

Od początku mądrze rozgrywamy od tyłu nie jednokrotnie wygrywamy pojedynki biegowe na skrzydłach i stwarzamy sytuacje, lecz nie potrafimy trafić w światło bramki. Po 2,3 dobrych sytuacjach najlepszą marnuje kapitan tamtejszego meczu Adam Osmańczyk, który trafia minimalnie nad poprzeczką z okolic 12 metra. Do przerwy bez bramek. Dokonujemy zmian. Cel po przerwie był jeden - strzelić! Do 67 minuty na boisku pojawili się Nowak Rafał, Skrzypiec Piotr i Osmańczyk Marcin. Z lewej strony boiska walka o piłkę. Lewo skrzydłowy utrzymuje piłkę i wycofuje piłkę do Rafała ten mocno do przodu, piłkę zgrywa obrońca rywali prosto pod nogi Piotra Skrzypca "Gitary" który zagrał świetną piłkę do naszego napastnika, a Mateusz Haraziński uderza i trafia. Piłka po rykoszecie znajduje się w siatce!!!

Po ramce zmieniamy nieco nastawienie na bardziej defensywne. Po dwóch mocniejszych starciach dokonujemy zmian i na boisku meldują się Marek Ferda i Marcel Krzemień. Mamy jeszcze kilka dogodnych sytuacji podobnie jak i gospodarze tego meczu. Koniec końców słyszymy gwizdek i zdobywamy pierwsze 3 punkty w tym sezonie! Wywozimy cenne zwycięstwo z trudnego terenu! Najbardziej cieszy wynik na 0 z tyłu, Piotr Sierek (debiutant) i Artur Grzesik bardzo dobrze się spisali jak również ich boczni pomocnicy w linii obronnej.

Za tydzień pierwszy mecz na naszym stadionie. Zagramy z rezerwą A-klasowej Unii Strzybnica, która zremisowała z Orłem Koty 1-1.

ZAPRASZAMY!

Skład: Obwiosło- Wiglusz (Krzemień), Grzesik, Sierek, Cichy (Nowak)- Żywiołek, Nietsch, Orzechowski(Skrzypiec), Lobaczow(Osmańczyk M.)- Haraziński, Osmańczyk A.[c](Ferda)

Rezerwa: Borkowski [B]