Rodło Górniki Gospodarze

Marcin Osmańczyk

Utworzono:

#dwazrzędu
W niedzielne wrześniowe popołudnie gromadzimy się na naszym obiekcie aby stoczyć bój z rezerwa Strzybnickiej Unii w trzeciej kolejce Bytomskiej klasy B. Boisko przygotowywane było od trzech dni. Trawa równo ścięta, linia wzdłuż pociągnięta, siatka założona, piłka gotowa! Wiec zaczynamy!
Od samego początku zagrażamy bramce rywali, narzucamy swój styl gry i utrzymujemy się przy piłce. Goście maja swoje okazje ale to my jesteśmy konkretniejsi. Rzut wolny ma połowie boiska, centra Artura Grzesika w pole karne gdzie piłkę przejmuje Mateusz Haraziński który strzel i piłka ładuje w siatce!!!
Do przerwy mamy jeszcze kilka okazji trafiając po razie w słupek i poprzeczkę..
Po przerwie wychodzimy bez zmian. Gramy to co graliśmy choć widać było ze goście chcą wyrównać lecz po chwili chcieli już nie wyrównać a złapać chociaż kontakt! Świetne zagranie z głębi pola do zdobywcy pierwszej bramki, piłka ładuje za plecami obrońców i Mateusz rusza na bramkę w sytuacji sam na sam. Strzela! Tzn.. nie? On podaje do lepiej ustawionego Witasa Lobaczowa który pakuje futbolówkę do pustaka!!! To jego premierowy gol w tym sezonie jak i dla naszego klubu!! Jest 2-0
Nadal atakujemy lecz ani my ani nasi rywale nie zdobywamy kolejnej bramki. Zdobywamy zasłużone trzy punkty nie tracąc bramki. Ten mecz był o tyle dziwny ze z około 6/7 sytuacji 100% które musiały wpaść do bramki wpadła tylko jedna! Mogliśmy strzelić więcej ale liczy się zwycięstwo!
Już w środę udamy się na trzeci wyjazd tej rundy do Bobrownik śląskich by zmierzyć się z tamtejsza rezerwa drużyny z okregowki! Będzie ciekawie start o 17:00! Zapraszamy ❤️
                            </article>
                        </span>