Juniorzy młodsi: najpierw Sokół, potem Orzeł

Poznaliśmy terminarz rozgrywek juniorów młodszych. Nasi zawodnicy jesienią rozegrają osiem spotkań. Pierwszy mecz ligowy już 4 września w Zbrosławicach.

Naszych juniorów młodszych czeka trudne zadanie, bo w poprzednim sezonie grali oni w lidze trampkarzy. Niestety, w nowym rozdaniu nie ma ligi dla rocznika 2001, który stanowi większość w naszej ekipie. Z tego powodu zostali oni zgłoszeni do rozgrywek, w których mogą grać starsi zawodnicy.

Wierzymy jednak, że porządnie przepracowany okres letni będzie procentował, a na boisku nasi młodzi piłkarze nie będą pękać przed nikim. Pierwsza weryfikacja nastąpi 4 września. To wtedy rozpoczną się rozgrywki ligowe, a pierwszym rywalem będzie Sokół Zbrosławice.

Warto dodać, że w ostatnich dnia pojawił się nowy zespół w lidze juniorów młodszych. Podokręg Bytom dopuścił do rozgrywek Gwarek Tarnowskie Góry, a to powoduje, że w każdej kolejce jedna drużyna będzie pauzować.

Runda jesienna zakończy się 30 października, a nasz zespół zmierzy się wtedy z Unią Strzybnica. Zaznaczamy, że Nadzieja wszystkie mecze będzie grać na wyjeździe.

Terminarz ligi juniorów młodszych:

1. kolejka - 4.09, 11:00
Sokół Zbrosławice - Nadzieja Bytom