Seniorzy: plan zimowych sparingów

Znamy już niemal wszystkich rywali, z którymi będziemy się mierzyć w meczach sparingowych. Możliwe jednak, że lista poszerzy się o pojedyncze spotkania.

W tym roku zdecydowaliśmy się na drużyny, które na co dzień występują w A lub B-klasie. W minioną niedzielę zmierzyliśmy się z Unią Strzybnica, a w najbliższą naszym rywalem będzie dobrze nam znane Rodło Górniki.

Kolejnymi rywalami będą przedstawiciele zabrzańskiej A-klasy. Na początek zagramy z trzynastym Zamkowcem Toszek, a tydzień później z dziewiątym Naprzodem Żernica. Z kolei na dni 3 lub 4 marca poszukujemy przeciwnika, który ma zarezerwowane boisko.

Przed rozgrywkami ligowymi spotkamy się z Orkanem Dąbrówka Wielka (10. miejsce w A-klasie) oraz Zgodą Repty Śląskie (15. miejsce w B-klasie). Możliwe, że dojdą jeszcze sparingi 10 oraz 17 marca, ale o tym poinformujemy w odpowiednim czasie.

Plan zimowych sparingów.

11.02, 17:00 - Rodło Górniki
17 lub 18.02 - Zamkowiec Toszek (dokładny termin i miejsce spotkania do ustalenia)
25.02, 19:00 - Naprzód Żernica