Turniej w Mikołowie: grupa śmierci zbyt trudna

Nasza drużyna młodzików trafiła do grupy, w której rywalami byli późniejsi finaliści turnieju. Tym razem okazało się, że były to dla nas za wysokie progi. Porażki jednak pokazują, jak wiele pracy czeka naszych zawodników.

W trakcie tej przerwy zimowej nasze drużyny będą uczestniczyć w kilku turniejach halowych. Na przetarcie drużyna młodzików z rocznika 2007 pojechała do Mikołowa na Młodzieżowe Mistrzostwa Śląska w futsalu. Jak się później okazało, losowanie grup nie było dla nas łaskawe.

Naszymi rywalami byli SMS Ruda Śląska, Rekord Bielsko-Biała oraz GKS 74 Pniówek Pawłowice. Niestety, ostatni przeciwnik nie przyjechał na turniej, przez co Nadzieja rozegrała zaledwie dwa spotkania. Oba skończyły się wysokimi porażkami.

Z SMS-em przegraliśmy 1:15, a z Rekordem 0:18. Porażki bardzo wysokie, ale naszych zawodników powinny zmotywować do jeszcze cięższej pracy na treningach. Dodamy, że nasi grupowi rywale potem zagrali w finale, a lepsi byli rudzianie.

Grupa A:
GSF Gliwice - Gwiazda Ruda Śląska 0:2