Wybieramy najlepszych zawodników sezonu

Najłatwiej byłoby stwierdzić, że z powodu spadku najlepiej zapomnieć o minionym sezonie. My jednak nie chcemy zapominać, bo choć wynik jest słaby, to jednak było wiele dobrych momentów, które pewnie długo będziemy wspominać. Dlatego zapraszamy Was do wytypowania najlepszych zawodników minionych rozgrywek - po jednym z każdej formacji.

Od razu musimy zaznaczyć, że nie zdecydowaliśmy się umieścić wszystkich zawodników, którzy zagrali w zakończonym sezonie. Musieliśmy dokonać selekcji, aby głosowanie było jak najbardziej wiarygodne. Kierowaliśmy się przede wszystkim liczbą i minutami rozegranych spotkań, ale też samą postawą na boisku.

Liczymy, że przy głosowaniu nie będziecie kierować się osobistymi sympatiami, a po prostu formą prezentowaną w meczach ligowych. Zawodników podzieliliśmy na formacje i w każdej możecie wskazać jednego faworyta. Nie przedłużamy, a więc możecie głosować w ankietach, które są poniżej.

Foto: klublkszyglin.futbolowo.pl