Nowości na stronie!

Aby być najlepszym trzeba się ciągle rozwijać i doskonalić, a przede wszystkim zawsze być kilka kroków przed konkurencją. Do tego też dążymy i staramy się wciąż posuwać naprzód i wzbogacać o nowe elementy naszą stronę internetową. W dzisiejszych czasach to właśnie wirtualna siedziba jest wizytówką świadczącą o klubie. Wprowadziliśmy kilka nowych rzeczy, ale możemy zapewnić, że to jest dopiero początek zmian. Poniżej prezentujemy spis ostatnich aktualizacji.

1. Stadion - niniejszy dział istniał w zasadzie od samego początku, ale zawsze widniał tam napis "Strona w budowie". Postanowiliśmy to zmienić i już teraz możecie zapoznać się z podstawowymi informacjami na temat naszego obiektu. Zapraszamy tutaj.

2. Puchar Polski - aktualizacja nie ominęła także i tego działu. Znaleźć tam można komplet wyników rozegranych do tej pory rund okręgowego pucharu. Dodatkowo posiadamy już pary IV rundy. Zapraszamy tutaj.

3. Nasza B-klasa - w tym miejscu będą archiwizowane wszystkie zapowiedzi i podsumowania poszczególnych kolejek naszej ligi. Dodatkowo już niebawem zapoczątkujemy cykl artykułów o nazwie "Nasi rywale". Nie zamierzamy na tym poprzestać i niedługo znajdzie się tam jeszcze więcej informacji o naszej lidze i zespołach w niej występujących. Zapraszamy tutaj.

4. Lista strzelców - to jest absolutny hit! Przy pomocy tygodnika Gwarek i klubowych stron internetowych pokusiliśmy się o stworzenie klasyfikacji strzelców. Po każdej kolejce niniejsza lista będzie aktualizowana i na koniec sezonu wyłonimy króla strzelców B-klasy. Zapraszamy tutaj.

5. Tabela ligi - jest to kolejny nowy dział, który powstał w ostatnich dniach na naszej stronie. Znaleźć tam możecie szczegółową tabelę wraz ze wszystkimi danymi, a także tabelę meczów u siebie i na wyjeździe. Jest to ciekawy dział dla ludzi lubiących statystyki. Zapraszamy tutaj.

6. Nowa ankieta - stworzyliśmy również nową ankietę. Pytamy w niej czego najbardziej, Wam odwiedzającym, brakuje na naszej stronie internetowej. Wasze głosy z pewnością potraktujemy poważnie i zrobimy wszystko, aby sprostać Waszym oczekiwaniom. Znaleźć ją możecie po prawej stronie.

Zapraszamy do codziennego odwiedzania naszej strony internetowej. Z pewnością Was nie rozczarujemy i z każdym dniem nasza wirtualna siedziba będzie nabierała kolorytu i rozmachu.