ONYX wspiera Nadzieję!

Jest nam niezmiernie miło poinformować wszystkich, że Zarząd TSPN "Nadzieja" Bytom nawiązał nieformalną współpracę sponsorską z korporacją taksówkową ONYX. Dzięki aktywnym działaniom m. in. Dyrektora Klubu - Krzysztofa Burdzińskiego oraz przychylnej postawie Prezesa firmy ONYX - Wojciecha Ziory, Nasz Klub może liczyć na comiesięczne wsparcie finansowe. ONYX-TAXI zgodziło się wesprzeć Nadzieję do końca trwania tej rundy, natomiast decyzje o ewentualnym przedłużeniu tej współpracy zależeć będą od wyników osiąganych przez drużynę oraz korzyści, na jakie będzie mogła liczyć korporacja.

Już teraz zachęcamy wszystkich zawodników oraz przyjaciół Nadziei Bytom do korzystania z usług oferowanych przez firmę ONYX, czyli najlępszą TAXI w okolicy! ;-)