Przekaż swój 1% dla Nadziei!

Zaczyna się okres, w którym rozliczamy się z Urzędem Skarbowym. Każdy może wykorzystać ten moment, aby wesprzeć nasz klub. Wystarczy, że przekażecie swój 1% na naszą działalność statutową. Wyjaśniamy, jak to zrobić.

To wszystko możliwe dzięki Fundacji Młodzi Młodym. Was to nic nie kosztuje, a każda złotówka z jednego procenta sprawia, że łatwiej nam funkcjonować w trudnych realiach. Środki zawsze przeznaczamy na codzienne potrzeby naszej drużyny.

Wszystko jest banalnie proste. Wystarczy w deklaracji PIT-37 wypełnić trzy pola. W pierwszym wpisujemy numer KRS (0000270261), w drugim wpisujemy cel szczegółowy (TSPN NADZIEJA BYTOM 5986), a w trzecim jedynie zaznaczamy "X". I to wszystko. Dla ułatwienia zamieszczamy zdjęcie z poprawnie wypełnionymi polami.

Z góry dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się przekazać swój 1% na rzecz naszego klubu. W razie pytań prosimy pisać w komentarzach.