Tytuł trenera roku już odebrany

Grzegorz Bednarkiewicz w minioną sobotę na uroczystej gali odebrał nagrodę dla najlepszego trenera w Bytomiu w plebiscycie "Dziennika Zachodniego".

Uroczysta gala odbyła się na Stadionie Śląskim. Nasz klub reprezentował Grzegorz Bednarkiewicz, który szkoli drużynę trampkarzy. W plebiscycie "Dziennika Zachodniego" został on nominowany w kategorii "Trener roku".

Bednarkiewicz wygrał bytomskie eliminacje, a potem rywalizował w wojewódzkim finale. Wygrać się nie udało, ale ósme miejsce na 65. kandydatów i tak jest rewelacyjnym wynikiem.

Nasz szkoleniowiec w sobotę odebrał pamiątkowy dyplom oraz medal z rąk słynnego lekkoatlety Artura Partyki. Dla nas to wielki powód dumy i życzymy trenerowi, aby w przyszłości święcił jeszcze większe triumfy.