Nasi rywale: Drugie zwycięstwo Łagiewnik

W poniedziałek Łagiewnicki Klub Sportowy rozegrał swoje trzecie spotkanie sparingowe tej zimy. Tym razem rywalem byli juniorzy Stadionu Śląskiego, którzy obecnie występują w Śląskiej Lidze Juniorów.

Spotkanie nie najlepiej zaczęło się dla ŁKS-u, który stracił bramkę już w 15. minucie. Mimo to nasz ligowy rywal szybko wziął się w garść i pierwszą połowę skończył prowadzeniem 2:1 po bramkach Mysiaka i Szyszki.

Druga połowa miała niemalże identyczny przebieg, bowiem to Stadion pierwszy strzelił bramkę i na chwilę wyrównał stan spotkania. Kilka minut później prowadzenie łagiewniczanom dał Jan Piowczyk, a w 90. minucie wynik ustalił Bort.

Do tej pory ŁKS rozegrał trzy sparingi z czego aż dwa wygrał przekonująco. Kolejnym rywalem bytomskiego zespołu będzie Jastrząb Bielszowice.

ŁKS Łagiewniki - Stadion Śląski Chorzów 4:2 (2:1)
Tomasz Mysiak 35, Adam Szyszka 36 (k), Jan Piowczyk 67, Krystian Bort 90 - Bartosz Stachowiak 15, Sebastian Kubiak 55

ŁKS: Surus – Góra, Szczepaniak, Mysiak, Milczarek – Natywa, Jeżycki, Marcok, Bąk, Janiak – Szyszka.
W drugiej połowie grali: Paluch – Murlowski, Bury, Szczerba, Nalepa – Bort, Błaszkiewicz, Iwańczok, Goj – Piowczyk, Orlik.